قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی

اهمیت ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسیتعداد کسانی که زبان مادری شان انگلیسی است امروزه به بیش از ۳۸۰ میلیون نفر میرسد همچنین تعداد افرادی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم انتخاب کرده اند به بیش از یک میلیارد نفر رسیده است . گستردگی زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری و زبان ثانویه و همچنین اهمیت آن در زمینه های سیاسی، اقتصادی، نظامی، صنعت، فرهنگی و علمی باعث شده که این زبان به عنوان یکی از کاربردی ترین زبان های دنیا به شمار آید. این گستردگی سبب شده زبان انگلیسی برای همه افراد به خصوص دانشجویان و پژوهشگران اهمیت بالایی داشته باشد و زبان انگلیسی را به عنوان زبان علم قلمداد شود.

به همین علت صحبت کردن و درک متون زبان انگلیسی برای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. اکثر افراد به علت نیاز به ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی از ترجمه های آنلاین رایگان ماشینی استفاده میکنند که با وجود پیشرفت های چشمگیر در این زمینه هنوز این تکنولوژی به خصوص برای زبان فارسی بسیار ناقص است و به هیچ عنوان پاسخگوی نیاز کاربران دانشگاهی یا تجاری نخواهد بود. چالش ها و دشواری های ترجمه به خصوص وقتی که نیاز به ترجمه تخصصی داشته باشید بسیار بزرگتر خواهد بود و گاها رسیدن به نتیجه مطلوب توسط ترجمه های آنلاین رایگان غیر ممکن است.

ترجمه انگلیسی به فارسی

سرویس ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمتن

یک ترجمه موفق نه تنها به دقت، بلکه به سبک، معانی زبانی و تناسب فرهنگی نیز توجه می کند. ترجمتن برای ترجمه انگلیسی به فارسی، مترجمان حرفه ای را با توجه به مهارت های زبانی، سوابق تحصیلی، دانش موضوعی و تجربه آنها انتخاب کرده است. سامانه ترجمه تخصصی ترجمتن با ارائه سرویس ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی سعی کرده است از طریق خدمات با کیفیت در این عرصه به رفع نیاز کاربران در زمینه خدمات ترجمه بپردازد.

به علت وجود چالش ها و مشکلات فراوان در ترجمه صحیح انگلیسی به فارسی ،سایت ترجمه تخصصی ترجمتن سعی کرده است که مترجمانی را گردآوردی کند که علاوه بر اصول و ساختار کلی ترجمه، آشنایی و شناخت کافی به فرهنگ و آداب اجتماعی زبان انگلیسی داشته باشند تا بالاترین کیفیت ترجمه در متن نهایی تحویلی به شما لحاظ شود.

ما همچنین یک تیم اصلاح کننده متعهد داریم که با دقت اسناد ترجمه شده را بررسی می کنند تا از کیفیت خدمات ترجمه آنلاین اطمینان حاصل شود. ما همیشه فایل های ترجمه شده را به تیم کنترل کیفیت اختصاص داده تا قبل از اینکه به شما ارسال شوند، آنها را از نظر دستور زیان و سبک بررسی کنیم. ما از لحظه ای که فایلی را برای ترجمه ارسال می کنید تا زمان تحویل آن، شما را از طریق پیامک از وضعیت سفارش خود مطلع می کنیم.

 

برخی از خدماتی که ترجمتن در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی ارائه میدهد به شرح زیر میباشد :

ترجمه متون عمومی:

مقالات و متون عمومی، نشریه ها، روزنامه ها،‌ نامه ها و ایمیل ها و سایت های اینترنتی.

ترجمه متون علمی و تخصصی:

ترجمه مقالات ژورنال های تخصصی، مقالات عرضه شده در کنفرانس ها، ترجمه کتاب های دانشگاهی، ترجمه درسنامه ها، جزوات و اسلاید های آموزشی در رشته های مختلف، ترجمه مقالات ISI، ترجمه کاتالوگ ها و دفترچه های راهنمای تخصصی و ترجمه زیرنویس برنامه ها و فیلم های علمی جهت نمایش در دانشگاه ها و مراکز معتبر.

ترجمه متون تجاری:

آگهی های بازرگانی، قراردادهای تجاری، معرفی محصولات و خدمات به زبان انگلیسی.
ترجمه متون تجاری ، قرار دادهای تجاری ، کاتالوگ های معرفی محصولات و خدمات

 

سایت ترجمه تخصصی ترجمتن در جهت ارائه خدمات با کیفیت به شما موضوعات مهمی را مورد توجه قرار داده است که از جمله به جذب مترجمان حرفه ای و ارزیابی و کنترل کیفی متون ترجمه شده می توان اشاره کرد. تمامی این فعالیت ها باعث شده است که نتیجه نهایی پروژه های ترجمه شده در ترجمتن در بالاترین سطح کیفی قرار داشته باشد و مشتریان ما با خیال آسوده به ثبت سفارش ترجمه خود بپردازند.

 

اگر نیاز به ثبت سفارش ترجمه حرفه ای دارید می توانید بدون نیاز به ثبت نام ،در کمتر از ۵ ثانیه برآورد هزینه ترجمه خود را انجام دهید.ترجمه متون خود را در چند مرحله کوتاه انجام دهید .

ترجمتن

۱- ثبت سفارش ترجمه

ابتدا در ترجمتن ثبت نام نموده و پس از ورود به پنل کاربری اقدام به ثبت سفارش ترجمه خود نمایید.

ترجمتن

۲- انتخاب مترجم

از بین مترجم هایی که به شما پیشنهاد شده اند مناسب ترین فرد را برای ترجمه متن خود، انتخاب کنید.

ترجمتن

۳- تحویل فایل ترجمه

فایل ترجمه شده خود را تحویل بگیرید و در صورت رضایت شما، پرداخت به مترجم انجام می شود.

بصورت آنی هزینه و زمان تحویل سفارش ترجمه خود را دریافت کنید .

چکیده مطلب
1398
ترجمه تخصصی
ترجمتن ارائه دهنده خدمات بدون واسطه ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی به امکان برآورد هزینه ترجمه در کمتر از 5 ثانیه بصورت آنلاین
5
51star1star1star1star1star