ترجمه ترکی استانبولی به فارسی

ترکی استانبولی، رایج ترین زبان از شاخه زبان های ترکی

ترجمه ترکی استانبولی به فارسیترکی استانبولی یا ترکی ترکیه یکی از زبان‌های شاخه جنوب غربی زبان‌های ترکی است که ۸۸٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با آن سخن می‌گویند.

کشور ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حسّاس‌ترین مناطق جهان، دارای موقعیّت جغرافیایی راهبردی و بسیار خوبی است و گذرگاه شمال غرب آسیا و اروپا به‌شمار می‌آید و کشورهای بسیاری، به ویژه کشور ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده می‌کنند. ترکیه از آب و هوای خوب و جلگه‌ای برخوردار است و مکان‌های جالب و دیدنی دارد به دلیل همین سالانه تعداد زیادی توریست به آنجا مسافرت می‌کنند.

هم مرز بودن ترکیه با ایران و وجود مناطق توریستی و گردشگری سبب شده هر ساله مسافرت های تجاری، دانشجویی و گردشگری زیادی به این کشور انجام گیرد و بالطبع افراد حقیقی و حقوقی برای استفاده از اسناد و مدارک خود در کشور ترکیه نیاز به ترجمه ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس خواهند داشت .

 

ترجمه ترکی استانبولی به فارسی

سرویس ترجمه ترکی استانبولی به فارسی ترجمتن

ترجمه فارسی به ترکی استانبولی

تیم ترجمه تخصصی ترجمتن با گردآوردن مترجمان حرفه ای در زبان ترکی استانبولی به ارائه خدمات با کیفیت در حوزه های مختلف از قبیل : ترجمه حقوقی، ترجمه اسناد مالی ، ترجمه پزشکی و … میپردازد.

در چند سال اخیر به علت رشد چشمگیر میزان تبادلات تجاری و بازرگانی بین ایران و کشور ترکیه، نیاز به ترجمه مدارک و متون در حوزه تجاری بیشتر از گذشته مورد توجه افراد و شرکت ها قرار گرفته است. این عامل سبب شده است تا ترجمتن همکاری بالقوه ای با مترجمان متخصص در امور اقتصادی و تجاری که در این زمینه ها آشنایی کاملی دارند، داشته باشد تا بتوانند شما را در زمینه های مختلف همراهی نمایند .

در کنار خدمات ترجمه متون، بخش نرم افزار ترجمتن شرایطی را برای ترجمه وب سایت هایی که نیاز به ترجمه و چند زبانه شدن را دارند ،مهیا کرده است تا شرکت ها ایرانی که قصد گسترش بازار خود را دارند، بتوانند توسط این سرویس حضور موثری در بازارهای کشور ترکیه داشته باشند.

 

برخی از خدماتی که ترجمتن در زمینه ترجمه ترکی استانبولی به فارسی ارائه میدهد به شرح زیر میباشد :

ترجمه متون عمومی :

ترجمه مقاله و متون عمومی، نشریه ها، روزنامه ها،‌ نامه ها و ایمیل ها و سایت های اینترنتی از ترکی به فارسی و از فارسی به ترکی استانبولی.

 

ترجمه متون علمی و تخصصی:

ترجمه کتاب و مقالات تخصصی در حوزه های مختلف رشته های علوم انسانی، ترجمه پایان‌نامه‌های دانشجویی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری.

 

ترجمه متون تجاری:
ترجمه وب سایت، آگهی های بازرگانی، متون تجاری، اسناد و قرار دادهای تجاری، کاتالوگ های معرفی محصولات و خدمات.

 

سایت ترجمه تخصصی ترجمتن در جهت ارائه خدمات با کیفیت به شما موضوعات مهمی را مورد توجه قرار داده است که از جمله به جذب مترجمان حرفه ای و ارزیابی و کنترل کیفی متون ترجمه شده میتوان اشاره کرد. تمامی این فعالیت ها باعث شده است که نتیجه نهایی پروژه های ترجمه شده در ترجمتن در بالاترین سطح کیفی قرار داشته باشد و مشتریان ما با خیال آسوده به ثبت سفارش ترجمه خود بپردازند.

 

اگر نیاز به ثبت سفارش ترجمه ترکی استانبولی به فارسی دارید میتوانید بدون نیاز به ثبت نام ،در کمتر از ۵ ثانیه برآورد هزینه ترجمه خود را انجام دهید.

 

 ترجمه متون خود را در چند مرحله کوتاه انجام دهید .

ترجمتن

۱- ثبت سفارش ترجمه

ابتدا در ترجمتن ثبت نام نموده و پس از ورود به پنل کاربری اقدام به ثبت سفارش ترجمه خود نمایید.

ترجمتن

۲- انتخاب مترجم

از بین مترجم هایی که به شما پیشنهاد شده اند مناسب ترین فرد را برای ترجمه متن خود، انتخاب کنید.

ترجمتن

۳- تحویل فایل ترجمه

فایل ترجمه شده خود را تحویل بگیرید و در صورت رضایت شما، پرداخت به مترجم انجام می شود.

بصورت آنی هزینه و زمان تحویل سفارش ترجمه خود را دریافت کنید .