سفارش ترجمه عربی به فارسی

زبان عربی ، یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد

ترجمه عربی به فارسیزبان عربی یکی از پرکاربردترین زبان های موجود در خاورمیانه میباشد و در حدود ۲۵۰ میلیون نفر آن را بعنوان زبان مادری به کار میبرند. این سطح گستردگی زبان عربی باعث شده است که بعنوان یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل به شمار آید.

قرارگیری ایران در منطقه خاورمیانه و همسایگی با کشورهای عرب زبان سبب نیاز روز افزون به ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی شده است، سازمان ها و ادارات دولتی و نیز آژانس های مسافرتی ایرانی را میتوان یکی از اصلی ترین متقاضیان ترجمه عربی به فارسی دانست. قابل ذکر است وجود منابع معتبر علمی و مذهبی فراوان به زبان عربی در حوزه های فقه ،اصول ، فلسفه ، عرفان و تصوف و … نیز برای افرادی که در حوزه زبان عرب به تحقیق و پژوهش میپردازند ، نیاز به ترجمه تخصصی کتاب و ترجمه مقاله را ایجاد میکند.

 

ترجمه عربی به فارسی

سرویس ترجمه عربی به فارسی ترجمتن

سامانه ترجمه تخصصی ترجمتن با توجه به نیاز فراوان افراد و ادارات به ترجمه تخصصی عربی به فارسی و فارسی به عربی سرویس ترجمه در این زبان را توسط همکاری با مجرب ترین مترجمان تخصصی در این زبان ارائه میدهد.

همچنین به علت افزایش میزان تبادلات تجاری و بازرگانی بین ایران و کشور های همسایه عرب زبان، نیاز به ترجمه مدارک و متون در حوزه تجاری بیشتر از گذشته مورد نیاز است. این عامل سبب شده است تا ترجمتن همکاری بالقوه ای با مترجمان متخصص در امور اقتصادی و تجاری که در این زمینه ها آشنایی کاملی دارند، داشته باشد. شرکت ها ایرانی که قصد گسترش بازار خود را دارند میتوانند وب سایت، کاتالوگ، نامه ها، اسناد و مدارک، گزارش های مالی و مکاتبات اداری خود را توسط این سرویس ترجمه کنند.

 

برخی از خدماتی که ترجمتن در زمینه ترجمه عربی به فارسی ارائه میدهد به شرح زیر میباشد :

ترجمه متون عمومی:

مقالات و متون عمومی، نشریه ها، روزنامه ها،‌ نامه ها و ایمیل ها و سایت های اینترنتی از عربی به فارسی و از فارسی به عربی.

ترجمه متون علمی و تخصصی:

ترجمه کتاب و مقالات تخصصی در حوزه های مختلف رشته های علوم انسانی، ترجمه پایان‌نامه‌های دانشجویی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری.

ترجمه متون تجاری:
ترجمه وب سایت، آگهی های بازرگانی، متون تجاری، اسناد و قرار دادهای تجاری، کاتالوگ های معرفی محصولات و خدمات.

 

سایت ترجمه تخصصی ترجمتن در جهت ارائه خدمات با کیفیت به شما موضوعات مهمی را مورد توجه قرار داده است که از جمله به جذب مترجمان حرفه ای و ارزیابی و کنترل کیفی متون ترجمه شده میتوان اشاره کرد. تمامی این فعالیت ها باعث شده است که نتیجه نهایی پروژه های ترجمه شده در ترجمتن در بالاترین سطح کیفی قرار داشته باشد و مشتریان ما با خیال آسوده به ثبت سفارش ترجمه خود بپردازند.

 

اگر نیاز به ثبت سفارش ترجمه عربی به فارسی دارید میتوانید بدون نیاز به ثبت نام ،در کمتر از ۵ ثانیه برآورد هزینه ترجمه خود را انجام دهید.

ترجمه متون خود را در چند مرحله کوتاه انجام دهید .

ترجمتن

۱- ثبت سفارش ترجمه

ابتدا در ترجمتن ثبت نام نموده و پس از ورود به پنل کاربری اقدام به ثبت سفارش ترجمه خود نمایید.

ترجمتن

۲- انتخاب مترجم

از بین مترجم هایی که به شما پیشنهاد شده اند مناسب ترین فرد را برای ترجمه متن خود، انتخاب کنید.

ترجمتن

۳- تحویل فایل ترجمه

فایل ترجمه شده خود را تحویل بگیرید و در صورت رضایت شما، پرداخت به مترجم انجام می شود.

بصورت آنی هزینه و زمان تحویل سفارش ترجمه خود را دریافت کنید .