درباره ی ترجمتن

پس از سال ها تجربه اندوزی در زمینه ترجمه تخصصی در کشورهای پیشرفته‌ی اروپایی و تعامل با بزرگان صنعت دنیا، تیم ترجمتن در سال ۱۳۹۵ به دور هم گرد آمد و بر آن شد تا با توجه به پراکندگی بازار ترجمه در ایران، در این بازار انسجامی ایجاد کند و با پشتوانه‌ی تجربیات قبلی، خدمات ترجمه تخصصی متون را با استانداردهای پذیرفته شده کشورهای صنعتی و پیشرفته ارائه کند.

شرکت ” همیار گسترش کسب و کار ایرانیان ” به شماره ثبت ۲۴۷۶ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۶۰۹۶۷۳ بعد از چندین سال تلاش پلتفرم ویرگول را طراحی و پیاده سازی نموده است که پروژه ترجمتن اولین سیستم راه اندازی شده بر اساس این پلتفرم می باشد که خدمات ترجمه، بازخوانی و ویرایش را به سبک اروپایی ارائه می نماید .

ترجمتن در نظر دارد تا با استفاده از متخصصان ترجمه متون تخصصی در زمینه ها و رشته های مختلف، خدمات خود را به مشتریان به گونه ای ارائه دهد تا مشتریان در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه، ترجمه تخصصی متن خود را با بالاترین کیفیت ممکن بدست آورند. در صورت تمایل به ثبت نام در سایت ترجمتن، می توانید از اینجا ثبت نام خود را کامل کنید.

ما در ترجمتن بر آنیم تا با ساده تر کردن روال ترجمه‌ی متن برای مترجمین از طریق در اختیار گذاری زیرساخت مناسب، پلتفرم بسیار قوی که با همین هدف طراحی و پیاده سازی شده است و پشتیبانی انسانی مطمئن و در دسترس، سرعت انجام پروژه ها را تا حد ممکن بالا برده و امکان خطاهای سهوی انسانی در محصول نهایی را کاهش دهیم. بدین ترتیب با بر عهده گرفتن بخش های غیر تخصصی ولی وقتگیر این حرفه همچون بازاریابی، کنترل پروژه، حسابداری و غیره، ترجمتن برای مترجمان محیط مناسبی را برای لذت بردن از تمرکز بر ترجمه به وجود آورده است.

کافیست ثبت نام کنید تا از این مزایا بهره مند شوید. برای شروع از اینجا ثبت نام کنید. مزایای استفاده از ترجمتن را در اینجا به اختصار برای مترجمان تخصصی شرح داده ایم. همچنین اگر هنوز در مورد شکل و چگونگی همکاری با ترجمتن مردد هستید، می توانید لیست کوتاهی از سوال هایی را که ممکن است برای ارائه دهندگان خدمات ترجمه تخصصی در مورد همکاری با ترجمتن پیش آید، در این صفحه مطالعه بفرمایید.