مراحل ثبت نام مترجمین

۱

ثبت نام در سایت

برای شروع ابتدا باید در سایت ترجمتن ثبت نام نمائید. پس از آن حساب کاربری شما در سایت، به عنوان ارائه دهنده خدمات تعریف می شود. این مرحله نیاز به اعتبارسنجی ندارد و به آسانی پیش می رود.

 

۲

تکمیل اطلاعات

در قسمت تنظیمات، اطلاعات اولیه شخصی (شماره تماس، ایمیل و …) خود را کامل می نمائید. توجه داشته باشید که راه های ارتباطی ترجمتن با شما، شماره تماس و ایمیل است، بنابراین از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل نمائید.

علاوه بر تکمیل اطلاعات اولیه، موارد مهم زیر نیز باید تکمیل شوند:

– افزودن و ویرایش زبان ها: در این قسمت اعلام می نمائید که به چه زبان هایی مسلط هستید. همچنین هزینه ارائه خدمات خود را در زمینه ترجمه و بازخوانی به ازای هر کلمه تعیین می نمائید. توجه داشته باشید که در ترجمتن، این شما مترجمین هستید که پایه قیمت ارائه خدمات خود را تعیین می کنید و مجموعه ترجمتن تنها درصد کوچکی را به عنوان دستمزد ارائه‌ی خدمات به قیمت مترجمین اضافه می کند .

– رزومه/مدارک: در این قسمت باید رزومه و نمونه کارهای خود را که شواهدی دال بر تسلط شما بر ترجمه هستند، آپلود نمائید.

– شماره حساب: در این قسمت شماره کارت بانکی خود را برای انجام تسویه مالی ارائه می نمائید.

 

ویدیو آموزش ثبت نام مترجمین

۳

اعتبارسنجی و تأیید حساب کاربری

لازم به ذکر است که مدارک و رزومه شما پس از ثبت نام ، توسط تیم ترجمتن مورد بررسی قرار خواهند گرفت و در صورت اثبات توانمندی های شما، حساب کاربری شما برای آغاز کار تأیید خواهد شد. در صورت نقص مدارک یا عدم اثبات توانمندی شما، تیم ترجمتن برای رفع این نواقص با شما تماس خواهند گرفت. در نهایت پس از اطمینان از تطابق توانمندی های شما با استانداردهای ترجمتن، حساب کاربری شما مورد تأیید قرار می گیرد. تأیید حساب کاربری بدین معنا است که از این پس در هنگام سفارش گذاری مشتریان و در صورت تطابق تخصص و مهارت های شما با نیازهای مشتری، خدمات ترجمه یا بازخوانی شما در لیست پیشنهادات به مشتری نمایش داده خواهد شد.

 

۴

انتخاب از سوی مشتری و قبول پروژه از سوی مترجم

چنانچه مشتری، شما را به عنوان مترجم یا بازخوان برای انجام پروژه‌ی خود انتخاب نماید، ترجمتن از طریق پیامک و ایمیل آن را به شما اطلاع رسانی می کند. بسته به مدت زمان تکمیل پروژه، شما فرصت کوتاهی (از یک تا چند ساعت) دارید تا اگر تمایلی به انجام کار ندارید از طریق قابلیتی که برای این مورد در سامانه در نظر گرفته شده است، عدم تمایل خود را اعلام نمائید. در غیر این صورت پروژه از سوی شما پذیرفته تلقی شده و شما متعهد به انجام آن در زمان تعیین شده هستید.

 

۵

تحویل پروژه در زمان مقرر

شما متعهد هستید پروژه را در زمان مقرر انجام داده و تحویل دهید. براساس حجم پروژه ممکن است تاریخ های متعددی برای تحویل بخش های مختلف پروژه برای شما در نظر گرفته شود. همچنین شما متعهد هستید که در صورت بروز هر گونه مشکلی که ممکن است منجر به تأخیر در انجام پروژه شود، مراتب را سریعاً به مجموعه ترجمتن اطلاع دهید. چنانچه سوالی در مورد بروز تأخیر در انجام پروژه دارید می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه نمائید.

 

۶

تسویه مالی

پس از تحویل پروژه و تأیید آن از سوی مشتری، مجموعه ترجمتن مطابق “شرایط و مقررات سایت” متعهد به انجام تسویه مالی با مترجمان است. چنانچه سوالی در مورد نحوه تسویه مالی دارید می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه نمائید.

همین حالا شروع کنید !!!

ثبت نام در ترجمتن رایگان است ، پس فرصت را از دست ندهید .