ترجمه و بازخوانی

ترجمه مقاله

ترجمتن ارائه دهنده ی خدمات ترجمه و بازخوانی به صورت کاملا آنلاین

ترجمتن به کاربران خود این امکان را میدهد تا تنها با سه کلیک ترجمه خود را سفارش دهند و در کمترین زمان ممکن و با بهره گیری از مترجمین مجرب متن درخواستی را در زبان مورد نظر دریافت کنند.
در هر پروژه ای کارهایی وجود دارد که تخصص اصلی مورد نیاز آن پروژه محسوب نمی شوند ولی متخصصان ناچار به انجام آنها هستند و بدون انجام آن کارها پروژه کامل نمی شود. برای پروژه های ترجمه تخصصی متن و تولید محتوا، مجموعه ی ترجمتن این دست کارها را به دقت شناسایی و پیاده سازی کرده است و زحمت انجام آنها را از دوش مترجمان حرفه ای و کارشناسان تولید محتوا برمی دارد و با بالاترین کیفیت خدمت رسانی، به این افراد کمک می کند تا با تمرکز روی بخش اصلی پروژه های ترجمه و تولید محتوا، محصولاتی با کیفیت بالاتر و در مدتی کوتاهتر ارائه کنند.

ترجمه و بازخوانی

همراه با توسعه و پیشرفت شرکت ها و مراکز علمی و فرهنگی و قرار گرفتن آنها در عرصه های بین المللی نیاز به ترجمه و بازخوانی مقالات علمی و فرهنگی و مدارک شرکت ها در امر واردات و صادرات به زبان های بین المللی به طور روز افزونی در حال افزایش است. لذا نیاز به داشتن ترجمه ای با ساختار متناسب و با استانداردهای بین المللی، نگارش و دستور زبان کاملا صحیح و دقیق بسیار حائز اهمیت می باشد.

ترجمتن بالاترین سطح کیفیت خدمات خود را در قالب خدمات “ترجمه و بازخوانی” به مشتریان خود ارائه می دهد. شما با بهرمندی از مترجمان حرفه ای و مجرب ما و در صورت استفاده توأمان از خدمات ترجمه و بازخوانی متن، نه تنها از بالاترین کیفیت ترجمه برخوردار خواهید بود بلکه متن ترجمه شده کاملا توسط مترجم دوم بازخوانی و اشکالات نگارشی و دستوری آن برطرف خواهد شد.لازم به ذکر است، بازخوانی متن شامل اصلاح اشتباهات دستوری، غلط های املایی و نشانه گذاری، بهینه سازی ساختار، حفظ نثر روان و متناسب با موضوع و تصحیح الگوی نگارشی می باشد.

موارد پرکاربرد خدمات “ترجمه و بازخوانی” عبارتند از:
مقالات و پایان نامه های دانشگاهی
مدارک و گزارش های فنی
ترجمه انواع گزارش های سالانه، مدارک حسابداری، مالی و اداری

ترجمه و بازخوانی
ترجمه بازاریابی

ترجمه بازاریابی

در بازاریابی، با توجه به پیچیدگی و برای ایجاد محتوایی جذاب و متقاعدکننده که اثر گذاری لازم را روی مخاطب داشته باشد، همچون ترجمه فنی نیاز به مترجمین با تجربه در زمینه بازاریابی و تجارت، وجود دارد. ترجمتن با بهره گیری از مترجمین مجرب و ترجمه انواع مدارک تجاری و اداری شامل ترجمه کاتالوگ و بروشور ها، پوسترها، وبسایت ها و خبرنامه های شما، تجربه‌ی جدیدی در تبلیغات و ارائه محصول با محتوایی بسیار قدرتمند به شما ارائه می دهد و گام به گام در مسیر ارتقای برند و جذب مخاطبان، در کنار شماست.

ترجمه فنی

ترجمه فنی

در جامعه ی مدرن امروز، ترجمه فنی برای هزاران شرکت در زمینه تولید و فروش محصول حیاتی است. به همین دلیل در ترجمتن همکاری با مترجمان حرفه ای از اصول اولیه است. با رعایت این اصل، کمک به شرکت ها برای ترجمه اسناد و مدارک، دستورالعمل ها و غیره، با صرفه جویی در زمان و هزینه میسر است. شما می توانید با استفاده از خدمات ترجمه فنی ترجمتن و با بهره گیری از مجربترین مترجمان ما، راه توسعه و بهبود شرکت خود را هموار سازید.

ترجمه های دانشگاهی

ترجمه های دانشگاهی

بسیاری از مقالات حائز اهمیت دانشگاهی به زبان های مختلف به خصوص انگلیسی ارائه می شوند. نوع نگارش مقالات در پذیرش آنها توسط مراکز علمی و خوانندگان بسیار حائز اهمیت است. ما در ترجمتن به دلیل همکاری با مترجمان دانشگاهی با دانش عمیق در رشته مورد نظر شما و تجربه کافی در ترجمه مقالات دانشگاهی با بالاترین کیفیت و حفظ استانداردهای بین المللی ترجمه مقالات، مجلات علمی، کنفرانس ها و غیره، بهترین خدمات را با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن در اختیارتان قرار می دهیم.

ترجمه وب سایت

ترجمه وبسایت

وبلاگ ها، روزنامه های آنلاین، سایت های خدمات مسافرتی و سایر وبسایت ها در زمینه اطلاع رسانی و سرگرمی، میلیون ها مخاطب دارند و از ترجمه برای استفاده از محتوای مقالات خارجی و غنی تر کردن محتوای سایت های خود، بهره می برند. بسیاری از شرکت ها نیز استفاده از مقالات گوناگون را برای ارتقای محتوای سایت خود و ارتباط بهتر با مشتریان، به کار می بندند. ترجمتن با بهره مندی از مترجمان متخصص و برجسته در ترجمه انواع وبسایت (از جمله وردپرس با افزونه WPML) و ترجمه انواع محتوا (متن، تصویر و ویدیو)، علاوه بر بهینه سازی ماشینهای جستجو (SEO)، ترجمه ای با کیفیت از وبسایت یا محتوای شما را در قالب همان فرمت ارائه شده، تقدیم می نماید.

ترجمه و بازخوانی

ترجمه کتاب

کلمات شما از قدرت اثر گذاری روی میلیون ها زندگی برخوردار هستند. ولی چگونه می توان این کلمات را اثربخش تر کرد و در اختیار تمام افرادی که به دنبال آن هستند قرار داد؟
پاسخ این سوال را ترجمتن خواهد داد. شما می توانید کتاب خود یا کتاب مورد نظرتان را با بهره گیری از مترجمان متخصص و با تجربه ترجمتن ، به چندین زبان ترجمه کنید و در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.

ترجمه مدارک و سوابق کاری

ترجمه متن و سوابق کاری

امروزه با قرارگرفتن در عصر ارتباطات، روزانه نیاز به ترجمه نامه ها، توصیه نامه ها، مجوزها و تهیه رزومه به زبان های مختلف بیشتر احساس می شود. با استفاده از خدمات ترجمه متون ترجمتن می توانید با کمک متخصصان ما، رزومه خود را با رعایت تمامی استانداردهای معتبر جهانی و با بالاترین کیفیت تهیه نمایید.ترجمه متون خود را در چند مرحله کوتاه انجام دهید .

ترجمتن

۱- ثبت سفارش ترجمه

ابتدا در ترجمتن ثبت نام نموده و پس از ورود به پنل کاربری اقدام به ثبت سفارش ترجمه خود نمایید.

ترجمتن

۲- انتخاب مترجم

شما می توانید با توجه به زمینه تخصصی محتوای خود، از بین مترجم های پیشنهادی، مناسب ترین مترجم را برای ترجمه متن خود انتخاب نمائید.

ترجمتن

۳- تحویل فایل ترجمه

فایل ترجمه شده خود را در موعد مقرر تحویل بگیرید و سپس در صورت رضایت شما از ترجمه، پرداخت به مترجم انجام می شود.

بصورت آنی هزینه و زمان تحویل سفارش ترجمه خود را دریافت کنید.

whatsapptelegram