مزایای همکاری با ترجمتن

در هر پروژه ای کارهایی وجود دارد که تخصص اصلی مورد نیاز آن پروژه محسوب نمی شوند ولی متخصصان ناچار به انجام آنها هستند و بدون انجام آن کارها پروژه کامل نمی شود. برای پروژه های ترجمه‌ تخصصی، مجموعه‌ی ترجمتن این دست کارها را به دقت شناسایی و پیاده سازی کرده است و زحمت انجام آنها را از دوش مترجمان حرفه ای برمی دارد و با بالاترین کیفیت خدمت رسانی، به این افراد کمک می کند تا با تمرکز بر روی بخش اصلی پروژه های ترجمه، محصولاتی با کیفیت بالاتر و در مدتی کوتاهتر ارائه کنند. همکاری با ترجمتن برای مترجمان از مزایای زیادی برخوردار است که به بعضی از آنها به اختصار اشاره می کنیم:

 

بازاریابی خدمات:

بازاریابی خدمات مخصوصاً برای حرفه های پروژه-محور که با مشتریان تعامل دارند، بخش مهم و جدایی ناپذیری محسوب می شود. در یک کلام بازاریابی ترجمه بخش مهم این حرفه محسوب می شود و ترجمتن انجام این بخش را به صورت کامل بر عهده می گیرد.

 

تعیین نرخ ارائه خدمت:

در ترجمتن شما مترجمان هستید که قیمت ارائه خدمات خود را تعیین می کنید و تیم ترجمتن هیچ دخالتی در این زمینه ندارد. ترجمتن تنها ناظر بر کیفیت و حسن انجام کار شماست و در زمینه نرخ ارائه خدمات، مترجمان اختیار کامل دارند. ما معتقدیم ایجاد فضای رقابتی و اعتماد به سیگنال های عرضه و تقاضا بهترین ضامن حفظ کیفیت و قیمت گذاری منصفانه است.

 

مدیریت و کنترل پروژه:

مدیریت و کنترل پروژه بخش مهم دیگری از کار ترجمه است. از مدیریت زمانی پروژه تا ارائه‌ی توضیحات به مشتریان قبل و در حین پروژه و نظارت بر کیفیت کار، وظایف وقت گیری هستند که ترجمتن آنها را به عهده می گیرد و مترجمان را از صرف وقت برای این کارها بی نیاز می کند.

 

تسویه حساب با مشتری:

موضوعات مالی علی الخصوص در مورد پرداخت حق الزحمه‌ی حرفه های پروژه-محور، همیشه حائز اهمیت است. ترجمتن با برعهده گرفتن مباحث مالی پروژه ها، این بار را از دوش مترجمان برداشته و ضامن پرداخت های به موقع و دقیق هر پروژه بر مبنای شرایط و قوانین ترجمتن می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی پرداخت می توانید به بخش سوالات متداول مراجعه نمائید.

 

حسابداری:

نگهداری حساب ها و اطلاعات مربوط به پروژه ها و پرداخت ها یکی از معضلات همیشگی در حرفه های پروژه-محور است. ترجمتن با نگهداری، پردازش و نمایش این اطلاعات به مترجمان، زحمت انجام امور حسابداری پروژه ها را از مجموعه مسئولیت های آنها کم می کند.

مزایای همکاری با ترجمتن

002-team

تعامل با جامعه مترجمان ترجمتن

در صورت همراهی با جامعه مترجمان ترجمتن در شبکه های اجتماعی شما می توانید از نظرات دیگر مترجمان برای بهبود شرایط کاری خود و اطلاع از آخرین اخبار حوزه کاری خود مطلع شوید.

003-high-tech

بهره مندی از تکنولوژی بالا

ترجمتن با به کارگیری تکنولوژی روز و با استفاده از تجربه چند ساله در حوزه‌ی ترجمه حرفه ای در کشورهای پیشرفته‌ی اروپایی و آمریکایی، به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن برای شما از طریق انواع دستگاه های هوشمند و کامپیوتر به سادگی ممکن باشد.

001-alarm-clock

ساعت کاری منعطف

برای همکاری با ترجمتن شما می توانید در تمام ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته از طریق سایت ترجمتن با ما در ارتباط باشید. شما می توانید به سادگی برنامه کاری خود را منطبق با زمان های دلخواه خود تنظیم نمائید.

004-plan

قدرت انتخاب پروژه ها

با توجه به وجود تقاضاهای متفاوت هم از حیث نوع خدمت و هم از جهت موضوع و زمینه پروژه، در ترجمتن این امکان برای شما فراهم است تا براساس تخصص و سلیقه کاری خود انجام پروژه ای را بپذیرید.

همین حالا شروع کنید !!!

ثبت نام در ترجمتن رایگان است ، پس فرصت را از دست ندهید .